Ubezpieczenia

Ubezpieczenia komunikacyjne

Oferujemy ubezpieczenia w atrakcycjnej cenie oraz korzystnych pakietach. Wybierz rodzaj ubezpieczenia, który potrzebujesz i skontaktuj się z nami a dobierzemy ofertę dostępnych ubezpieczeń komunikacyjnych.


Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie OC dla Twojego pojazdu

AC

Ubezpieczenie AC dla Twojego pojazdu

NNW

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenia majątkowe

Do ubezpieczeń majątkowych zalicza się ubezpieczenia mienia, a także odpowiedzialności cywilnej. Najpopularniejszymi rodzajami ubezpieczenia mienia są ubezpieczenia mieszkań, domów czy też obowiązkowe ubezpieczenie budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego. Ten rodzaj ubezpieczenia zabezpiecza składniki Twojego majątku na wypadek jego zniszczenia, uszkodzenia oraz podatności na działania zdarzeń losowych, do których zaliczamy pożar, gradobicie czy powódź.

 

Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenie na życie pozwala zabezpieczyć Tobie przyszłość Twoim bilskim. Ale nie tylko. Możesz wybrać ubezpieczenie z opcjami, które pomogą Tobie zapewnić ochronę w przypadku: leczenia poważnych chorób (np. zawał, rak, udar), rehabilitacji po wypadku, utrzymanie, gdy zły stan zdrowia nie pozwoli Ci pracować i wiele wiele innych.

 

Ubezpieczenia dla firm

Ubezpieczenie majątkowe dla firm zapewnia naszym Klientom ochronę mienia służącego do prowadzenia działalności gospodarczej m.in. budynki, maszyny, urządzenia.